Kalėdinė programa moksleiviams

"Trolinam Kalėdas!"

„Pssst! Pssst! Ar girdite? Mums čia reikia šiek tiek pagalbos. Žodžiu, į iliuzijų namą „Eureka“ nežinia iš kur atklydo bjaurūs troliai. Na žinote, tie baisūs milžinai su žirnio dydžio smegenėlėmis. Įprastai jie gyvena uolose, slepiasi nuo saulės šviesos ir krečia įvairias eibes, bet dėl mums nežinomų priežasčių nusprendė, kad naujuoju jų urvu taps mūsų iliuzijų namo rūsys!

 

Jie tokie nerangūs ir buki, kad su savo milžiniškais užpakaliais ir kerėpliškom rankom baigia išvartyti visus mūsų šaniuosius eksponatus! Esame sugalvoję porą būdų, kaip jais atsikratyti, bet mums reikia jūsų pagalbos. Visi kartu atliksime daug šaunių mokslinių eksperimentų ir troliams nuo kvailumo ims skaudėti galvos! Jei tai nepadės, paklaidinsime juos Veidrodžių labirinte, susuksime smegenėles Velnio tunelyje ir visiškai supainiosime tarp smagių ir tik protingiems vaikams suprantamų eksponatų! Jeigu ir tai neišves jų iš proto, panaudosime slaptą ginklą – saulės šviesą. Apšviesime juos ir troliai virs akmenimis! Neleiskime kvailiems dideliems troliams sugadinti mums Kalėdų – išvykime juos atgal į kalnus!“

Programos metu: 

* Šventinis eksperimentų šou;

* Kalėdinės užduotys vaikams;

* Animatorius persirengęs Troliu;

* Nepamirštami įspūdžiai ir emocijos lankant iliuzijų namą;

Informacija:

Moksleivių grupes priimame visomis savaitės dienomis, reikalinga išankstinė registracija. Programa pritaikoma pagal mokinių amžių ( I – XI klasės)

 

Trukmė apie – 1 val. 30 min.

Kaina: 6 eur/asm

 

Tel.: +370 685 34244  

El.paštas: info@namaseureka.lt

Adresas: J.Basanavičiaus g. 24A, Palanga

Kontaktai

Contacts/Контакты

Tel: +370 685 34244

Adresas / address / aдрес: J. Basanavičiaus st. 24 A, Palanga

El. p. / email/ Эл.:  info@namaseureka.lt

Kaip mus rasti?

How to find us? / Как найти нас?

Parašykite mums!

Contact us! / Свяжитесь с нами! 

© VISOS TEISĖS SAUGOMOS 2019 namaseureka.lt