top of page

NAUJIENA!

„SUVALDYK, ATRASK IR PAŽINK ENERGIJĄ IŠ NAUJO“ 

Edukacijos trukmė: 90 min. 

Ši edukacija yra įtraukta: į kultūros paso renginių rinkinį.

Dalyvių amžius: 5-11 klasėms.​

Šioje edukacijoje gali dalyvauti: 10-45 vaikai vienu metu.

Kaina: 6 € mokiniui.

Kur: Palangos m. sav., Palanga, Basanavičiaus g. 24A​

Kontaktai: namaseureka.lt | +370 685 34244

APIE EDUKACIJĄ: 

Iliuzijų namas „Eureka“  – tai iššūkis Jūsų protui ir pasaulio suvokimui! Net trys aukštai, pilni nerealių eksponatų, maloniai nustebins ir įkvėps pasukti galvą. Galėsite pabandyti perprasti Velnio tunelį, paklaidžioti po veidrodžių labirintą, išsiaiškinti senosios animacijos veikimo principą, pabuvoti Visatos kambaryje ar patikrinti savo regą optinių iliuzijų pagalba.
 
Mūsų interaktyviame rūsyje rasite ir rimtesnių eksponatų, kurie demonstruoja fizikos dėsnius ir ugdo loginį mąstymą. Galėsite išbandyti savo balso jėgą prie decibelų matuoklio, suvokti garso greitį bei perprasti iliuzionistų triukus. Mėgstantiems iššūkius bus galima patikrinti savo drąsos slenkstį užlipant basomis atsistoti ant pačių tikriausių vinių pėdų ar atsigulti ant vinių lovos.
 
Išskirtinai grupėms, „Eureka“ siūlo unikalią edukacinę programą –„Suvaldyk, atrask ir pažink energiją iš naujo“. Užsiėmimo metu mokiniai ne tik stebės, kaip ir kokiais būdais galima išgauti elektros energiją, bet ir patys komandose bandys praktiškai išsiaiškinti ir išbandyti energijos rūšis: saulės energiją, garų energiją, visiems žinomą Teslos energiją. Eksperimentuoti ir atrasti padės įrenginiai, kurių pagalba, išgavę  energiją skirtingais būdais, mokiniai galės panaudoti praktikoje, pavyzdžiui, įžiebiant lemputę.
 
„Eurekos“ laboratorijos klasės atmosfera ir gniaužiantis eksperimentai suvaldant ir atrandant energiją iš naujo užtikrins ne tik smagų laiką, bet ir sustiprins komandinę dvasią bei įžiebs lemputę mokslo labirintuose. Atradimo džiaugsmą garantuojame!
Keletas įdomių faktų. Iliuzijų namas „Eureka“ yra įrengtas vilos Aldonos, priklausančios Tiškevičių šeimai, patalpose. Daugelis architektūrinių erdvių ir sprendimų vis dar likę ir yra išsaugoti pastate. Šiuolaikinio meno ir istorijos sintezė nepaliks nei vieno abejingo.

Edukacija įtraukta į Kultūros paso paslaugų rinkinį! 

bottom of page